Фільми онлайн
Солдаты 17 сезон 20 серия
17 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Солдаты 17 сезон 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Солдаты 17 сезон 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Солдаты 17 сезон 20 серия онлайн
Призовниками не народжуються, а стають. Два товариша, що втратили зв'язок один з одним на громадянці, несподівано зустрічаються у військкоматі. Міський мажор і сільський хлопчина тепер будуть разом тягти армійську лямку. Виконання громадянського обов'язку, як правило, супроводжується великою кількістю неприємностей.

Головна напасть - «справжній полковник». Це хрестоматійний командир. Такі воєначальники не переходять через Альпи, зате гарантовано стають героями анекдотів. З новобранцями трапляються звичайні історії, властиві військового життя: від «дідів» до самоволок. Іноді в розташування російських військ вриваються нестатутні стосунки. Медсестра, майор і рядовий - такому любовному трикутнику позаздрив би і Шекспір.

Солдаты 17 сезон 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.