Фільми онлайн
Невозможная женщина (ТВ) 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Невозможная женщина (ТВ) 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Невозможная женщина (ТВ) 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Невозможная женщина (ТВ) 2 серия онлайн
Тетяна Муравйова - відома письменниця, автор детективних романів. Незважаючи на свою популярність, героїня самотня. Два її попередніх шлюбу склалися невдало, і тепер вона остаточно розчарувалася в чоловіках.

Коли Тетяна дізнається, що на місці її улюбленої старенької дачі в Свешнево планується будівництво великого бізнес-центру, вона очолює протестний рух дачників.

Тим часом племінниця Тетяни - Ліза починає зустрічатися з Віктором Максаковым - головою тієї самої будівельної компанії, яка збирається відібрати землю в Свешнево. Лізі вдається справити враження на Віктора. Їй здається, що її мрія про багате життя ось-ось здійсниться... Щоб зрозуміти, як зупинити чварну письменницю, Максаков наймається до неї на дачу будувати навіс над ганком як... звичайного робочого...

Невозможная женщина (ТВ) 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Невозможная женщина (ТВ) 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.