Фільми онлайн
Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия
2 сезон - 14 серия
Дивитися онлайн!

Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия онлайн
Її ім'я викликало повагу навіть у запеклих рецидивістів. Її шукала поліція всіх країн Європи. Кажуть, що банда, яку вона очолювала, складалася виключно з її колишніх чоловіків. Про Софії Блювштейн, більше відомої як Сонька Золота Ручка, ходить багато легенд.

Всі відомості про її життя вкрай суперечливі. Автори документального фільму пропонують свою версію трагічної долі великої аферистки. На основі матеріалів кримінальних справ початку 20 століття відтворюються найвіртуозніші і знамениті афери Соньки Золотої Ручки.

Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Сонька Золотая Ручка 2 сезон 14 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.