Фільми онлайн
Бык и Шпиндель 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Бык и Шпиндель 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Бык и Шпиндель 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Бык и Шпиндель 4 серия онлайн
Звільнився з ув'язнення злодій-невдаха Василь Шпинягин по кличці Шпиндель повертається в рідне містечко Приморськ, де зустрічає свого давнього ворога - слідчого за прізвищем Бик. Того самого, який колись посадив Шпинделя за ґрати.

Втім, самого Бика з органів давно вигнали, і тепер він веде життя невдахи на старій дачі. Поруч з нагоди поселяється і Шпиндель, що підозрілого Бика дратує, а у безладного веселуна Шпинделя викликає суцільні подколи і жарти на адресу Бика. Зіткнення між цими двома протилежностями неминуче, враховуючи ще й той факт, що обидва герої проявляють симпатію до продавщиці Зойке...

Бык и Шпиндель 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Бык и Шпиндель 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.