Фільми онлайн
Месть как лекарство 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Месть как лекарство 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Месть как лекарство 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Месть как лекарство 2 серия онлайн
Ляля любила Костю так, як люблять у вісімнадцять років - без оглядки, без роздумів - приймаючи все в своєму улюбленому. Костя теж був закоханий - захоплено, адже Вона - красуня! Не подобалася Ляля лише матері Кістки - Тамарі. Вона вже підшукала синові іншу наречену. Тамара підкупила лікарів і змусила Лялю позбутися дитини.

Дівчина випадково дізнається про обман і вирішує помститися відбулася свекрухи. Вона починає зустрічатися з батьком Кістки Анатолієм. І все було б добре, але Вона раптом розуміє, що всерйоз полюбила Анатолія, покохала по-справжньому. Але що буде, коли її власний обман розкриється?..

Месть как лекарство 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Месть как лекарство 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.