Фільми онлайн
Верю не верю 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Верю не верю 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Верю не верю 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Верю не верю 12 серия онлайн
Василина Кремньова - старший співробітник прес-центру Слідчого комітету РФ. Їй тільки що присвоїли звання підполковника, але Василина давно мріє зайнятися справжньою справою. Адже замість того, щоб ловити злочинців, вона змушена працювати «говорить головою» - розповідати глядачам про досягнення правоохоронних органів. Однак, незважаючи на всі її прохання, начальство відмовляється переводити красуню, давно стала «обличчям» комітету, на оперативну роботу. Радикально змінити життя дівчині допомагає випадок.

Василина застає свого коханого і колегу, слідчого Степана, з іншою жінкою. Коли-то вона вже пробачила йому зраду, але більше не має наміру цього терпіти. Василина йде від нього, їде з дому і оселяється в передмісті у добродушною виховательки дитячого саду Каті.

Як з'ясовується, Катя пристрасно захоплена астрологією, вона судить про вчинки людей за датою їх народження і характеристиками знака зодіаку. Василина ніколи не вірила гороскопам і спочатку не стала надавати значення словам Катерини. Але коли спільними зусиллями їм вдалося розкрити кілька справ, Василина нарешті переконується, що вони - відмінна команда. Вона йде з Слідчого комітету і разом з Катею відкриває своє детективне агентство «Василина».

У кожної з сыщиц свій підхід до розслідування. Василина мислить логічно, знаходить закономірності і використовує розшукової досвід. Катя ж слід виключно своєї інтуїції, спостережливості та засновує свої висновки на трактуванні гороскопів. Часто напарниці сперечаються, але в результаті їм вдається не тільки розкрити чергове заплутану справу, але й заслужити повагу колег.

Єдина людина, яка не вірить в детективний талант героїні і скептично ставиться до всіх її досягнень, - Степан. Він висміює Василину, хоча не залишає спроб заслужити прощення і повернути її.

Верю не верю 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Верю не верю 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.