Фільми онлайн
Морские дьяволы. Смерч 32 серия
1 сезон - 32 серия
Дивитися онлайн!

Морские дьяволы. Смерч 32 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Морские дьяволы. Смерч 32 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Морские дьяволы. Смерч 32 серия онлайн
В цілях виявлення і запобігання випадків виникнення загрози державній безпеці, при президенті та уряді РФ створюється контртеррористический центр, в його підпорядкуванні знаходиться група спеціального призначення Смерч.

Група «Смерч» складається з семи осіб, вони підготовлені до дій у складних ситуаціях, в будь-якому середовищі, в умовах дефіциту часу і потужної протидії. Практично всі вони (Батя, Багіра, Кіт, Бізон, Фізик, Прігов) - колишні тайфуновцы з «Морських дияволів», перейшли тепер на роботу в КТЦ. Всі, за винятком Мури, що прийшла працювати вже безпосередньо в Смерч. Смерч, що володіє всіма новинками озброєння і спецтехніки, включає в себе бійців спецпідрозділів, учених, програмістів, психологів. Співробітники МВС, ФСБ і Міністерства Оборони зобов'язані підкорятися вказівкам цієї групи.

Морские дьяволы. Смерч 32 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Морские дьяволы. Смерч 1 сезон 32 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.