Фільми онлайн
Галілео (2007)
Дивитися онлайн!

Галілео (2007) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм Галілео (2007) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму Галілео (2007)
Науково-розважальна програма. Кожна серія «Галілео» складається з студійної частини і відео сюжетів на різні науково-популярні теми. Політ думки Галілео не знає кордонів. Галілео не боїться ніяких заплутаних питань, тому теми для відео сюжетів програми Галілео невичерпні.

Завдяки цій програмі відповідати на нескінченні дитячі «Чому?» не складе праці: Чому швейцарські годинники ніколи не відстають? Чому Наполеон програв у шахи першу роботу? Як виробляють найрозкішніші автомобілі і забезпечують безпеку їх пасажирів? Пасти в тюбиках стає різнокольоровою?

Але і для дорослих Галілео має безліч цікавих сюжетів. Не кожна доросла людина може подивитися на світ очима дитини і задуматися про, здавалося б, очевидних фактах. Тому Галілео береться дивувати, і дивує навіть самого скептично налаштованого глядача.
 

Дивитися онлайн фільм Галілео (2007) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм Галілео (2007)
vod.com.ua © 2018.