Фільми онлайн
Сын за отца 24 серия
1 сезон - 24 серия
Дивитися онлайн!

Сын за отца 24 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Сын за отца 24 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Сын за отца 24 серия онлайн
Вадим - молодий чоловік строгих вдач і чітких життєвих правил. Він обожнює свою наречену, матір і батька, любить і вміє робити свою роботу. Вадим добре розуміє, чого хоче в житті і знає, як досягти поставленої мети. Однак різкий поворот долі відразу ламає весь збудований навколо Вадима світ, відкривши очі на його справжнє походження і змушуючи переглянути свої життєві плани.

Після трагічної смерті батька герой дізнається, що насправді його всиновили, а справжнім біологічним батьком Вадима виявляється кримінальний авторитет, бандит і вбивця - уособлення всього того, що Вадим вважає неприйнятним і неприпустимим у своєму житті.

Познайомившись з рідним батьком та його світоглядом, герой раз у раз опиняється в ситуації, коли йому доводиться вибирати між отриманими в дитинстві чіткими уявленнями про мораль і моральність, і «реальним життям», в якій аморальні вчинки дозволяють найкоротшим шляхом домагатися «благих цілей».

Сын за отца 24 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Сын за отца 1 сезон 24 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.