Фільми онлайн
Неформат 20 серия
1 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Неформат 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Неформат 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Неформат 20 серия онлайн
Ірина Серебрякова - початківець продюсер «Відкритого каналу» - необережно критикує начальство у своєму особистому блозі. Пост попадається на очі «генеральному» і після гучного скандалу Ірині в керівництво віддають саму безнадійну телепередачу, яку, швидше за все, скоро закриють. Крім того в цей же момент від героїні йде наречений і вона залишається без даху над головою.

Тепер дівчина намагається кинути всі сили на відновлення довіреної їй ток-шоу і збирає нову команду. Однак у зв'язку з відсутністю фінансування, вона змушена набрати хоч і найбільш професійних, але в той же час вкрай проблемних працівників телебачення - таких, яких просто не було з чого вибирати.

Але головну ставку Ірина робить на нового ведучого Романа Арсеньєва - чудового блискучого актора і шоумена, який однією своєю появою може легко захопити будь-якого, навіть самого вибагливого глядача.

Проте існує одна проблема - Роман запійний п'яниця, людина, повністю зруйнував свою кар'єру, з яким вже давно не бажають мати справи не тільки колеги, але навіть друзі і близькі.

Відтепер багато подій, що відбуваються не тільки в екранній, але і закадровим життя ток-шоу є наслідком непередбачуваного поведінки Роману.

Неформат 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Неформат 1 сезон 20 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.