Фільми онлайн
Зоннентау 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Зоннентау 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Зоннентау 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Зоннентау 8 серия онлайн
Головний герой картини Харальд шукає джерело вічної молодості. Корінням ця легенда сягає часів Другої світової війни, коли на території концтабору «Зоннентау» лікарі Третього рейху проводили досліди над радянськими військовополоненими, намагаючись зрозуміти, як зробити людину безсмертною.

Харальду допомагає персонаж на ім'я Шульц, який заробляє на життя тим, що полює за таємничими стародавніми артефактами. Стримує і отрезвляющей силою в цьому багаторівневому дії є майор поліції Волочаев.

Зоннентау 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Зоннентау 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.