Фільми онлайн
Пыльная работа 40 серия
1 сезон - 40 серия
Дивитися онлайн!

Пыльная работа 40 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Пыльная работа 40 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Пыльная работа 40 серия онлайн
Дія розгортається в околичному мікрорайоні великого провінційного міста. Князєв і Земцов разом борються з вуличною та побутовою злочинністю, але займають різні позиції з питання про те, як, власне, слід боротися зі злом. Перший, досвідчений оперативний працівник, переконаний, що головне в його роботі - ефективність, тобто найбільш прямий шлях до мети, розкриття злочину. Другий, новоспечений оперативник, колишній військовий, займає більш гуманістичну позицію, що випливала з любові до людини і віри в нього, в його здатність змінюватися на краще.

У райвідділі Земцов знайомиться з адвокатом по кримінальних справах Наташею Захарової, до якої відразу ж переймається симпатією. Його не зупиняє навіть те, що Наталка - дочка керівника райвідділу, прямого начальника Земцова. Проте Наташа, в цілому симпатизуючи Земцову, також приймає залицяння сина власника адвокатської контори, в якій вона працює. Князєв дружить з колегою по службі - Шаталової, але між ними немає і не може бути близькості, оскільки Князєв зберігає вірність пам'яті трагічно загиблої дружини. Всі його помисли спрямовані на пошук вбивці, він одержимий цією ідеєю, і його одержимість починає обтяжувати не тільки Шаталову, але і його самого.

Пыльная работа 40 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Пыльная работа 1 сезон 40 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.