Фільми онлайн
Бумбараш 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Бумбараш 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Бумбараш 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Бумбараш 2 серия онлайн
Рядовий Бумбараш, вважається загиблим на фронтах Першої світової війни, несподівано повертається у рідне село, де ніхто його не визнає, оскільки гроші на панахиду давним-давно використано за призначенням.

В країні вже щосили палахкотить громадянська війна, в крихітній селі влада змінюється кожні півдня: червоні, білі, анархісти, бандити, знову червоні, а за ними знову білі і так до нескінченності... Серед усього цього хаосу І намагається влаштувати своє життя і особисте щастя.

Бумбараш 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Бумбараш 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.