Фільми онлайн
Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал СашаТаня 7 сезон 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал СашаТаня 7 сезон 12 серия онлайн
Саша Сергєєв звільнився від офісного рабства і пішов у вимушену декрет. Грошей у сім'ї немає, допомогу папи-олігарха він як і раніше ігнорує, а їсти хочеться. В тому числі і співробітникам банку, в якому сім'я Сергєєвих взяла іпотеку. У цій ситуації Таня приймає вольове рішення і виходить на роботу. Чоловіче достоїнство Саші в небезпеці, каблук дружини стає ще більше і важче, а нові обов'язки перетворюють Сергєєва в домогосподарку...

Тестостерон по крапельці виходить з організму, і Саша поступово поступається місце глави сім'ї своїй дружині. Бо ХТО ПРАЦЮЄ, ТОЙ ГОЛОВНИЙ!

СашаТаня 7 сезон 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
СашаТаня 7 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.