Фільми онлайн
Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия онлайн
Третій рік старший лейтенант поліції Михайло Соловйов йде по сліду Маніяка, що тероризує столицю вбивствами молодих жінок. Під час операції затримання Маніяк збиває Соловйова автомобілем.

Прийшовши в себе після аварії, Михайло виявляє, що перемістився в часі і опинився в 1979 році. Не розуміючи до кінця, що з ним сталося, він, тим не менш, намагається адаптуватися до нових обставин, працюючи радянським міліціонером. А попутно намагається з'ясувати, в чому причина сталася з ним метаморфози.

Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Обратная сторона Луны 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.