Фільми онлайн
СРСР. Катастрофа (2011)
Дивитися онлайн!

СРСР. Катастрофа (2011) - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися фільм СРСР. Катастрофа (2011) онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам фільми в кращому якості і в дубляжі, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку Скарга. Приємного перегляду!
Опис фільму СРСР. Катастрофа (2011)
Восьмисерийная документальна стрічка розповідає про те, як і чому перестала існувати велика країна. Про внутрішні і зовнішні причини, що визначили розпад. Про перебудову - останньому ланці ланцюга перемог і поразок Радянського Союзу.

Робота над фільмом йшла два роки. Зйомки велися по всьому світу - в державах, які так чи інакше були залучені в процес глобальних змін другої половини вісімдесятих років двадцятого століття - від Польщі та Мальти до Німеччини і США.

Фільм містить розповіді політиків, дипломатів, військових - тих, хто безпосередньо впливав на драматичний перебіг подій, будь то падіння Берлінської стіни або Біловезькі угоди. Михайло Горбачов, Борис Єльцин, Віктор Черномирдін, Леонід Кравчук, Дмитро Язов, Джеймс Бейкер, Збігнєв Бжезінський, Ганс-Дітріх Геншер - для них руйнування Радянського Союзу стало частиною особистої історії.

Інтерв'ю з ключовими фігурами «великої шахівниці» і захоплюючий перехресний монтаж, унікальна хроніка і нові факти: так від серії до серії виникає все більш вражаюча картина геополітичної катастрофи - катастрофи СРСР.
 

Дивитися онлайн фільм СРСР. Катастрофа (2011) безкоштовно в хорошій якості hd 720

 
Подобається
0
Не подобається
0
00
Інші фільми
Правила коментування. Заборонено використовувати нецензурні слова. Ми нагадуємо вам про необхідність поважати співрозмовників. Будь-які прояви хамства і неповаги до інших людей, ведуть до блокування на постійній основі.
Відгуки про фільм СРСР. Катастрофа (2011)
vod.com.ua © 2018.