Фільми онлайн
Перевозчик 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Перевозчик 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Перевозчик 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Перевозчик 16 серия онлайн
Драматична історія закрутиться навколо Олега Грановського - позитивного у всіх сенсах хлопця - надійного друга, люблячого чоловіка, турботливого батька. Олег Грановський і два його друга дитинства працюють інкасаторами. Вони везуть величезну суму, для зарплати місцевого містоутворюючого комбінату... Це останнє, що пам'ятає Олег. Він приходить до тями від страшного головного болю, у нього серйозна черепно-мозкова травма, він на лікарняному ліжку, а навколо поліцейські. Що сталося? Як він тут опинився? Де його товариші Сисоєв і Чесноков? На ці питання є відповіді у начальника УГРО - громадянин Грановський звинувачується у вбивстві своїх колег та викраденні грошей. Він під арештом. І для полегшення своєї провини, йому краще тут і зараз зізнатися куди він сховав викрадені мільйони...

Олег не може повірити в реальність того, що відбувається, це все страшний сон! З Сисоєвим і Чесновковым вони дружили ще з дитбудинку, це його брати по нещастю. Вони разом росли, служили в армії, їх діти ходять в одну школу. Він не міг їх убити, він не міг їх зрадити, він не викрадав гроші. Але експертиза зброї, мотив злочину і навіть свідчення дружини говорять про зворотне. Однак господарям грошей немає справи до мотивів. Якщо Грановський не поверне гроші - уб'ють його сім'ю. Доведений до краю, Грановський біжить з в'язниці, щоб розслідувати власний злочин. Чим далі він відновлює картину подій, тим до більш страшних висновків він приходить: все це жахливий обман, організований найближчою людиною.

Перевозчик 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Перевозчик 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.