Фільми онлайн
На безымянной высоте 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

На безымянной высоте 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал На безымянной высоте 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал На безымянной высоте 4 серия онлайн
Сюжет картини побудований навколо боротьби за одну з висот на кордоні колишнього СРСР. Час дії - 1944 рік. Переломний момент у звільненні території Радянського Союзу від фашистів. У полк прибуває поповнення. Кадровий офіцер і колишній кримінальник, чемпіонка зі стрільби і військовий перекладач - Війна звела їх усіх на безіменній висоті.

Тут, у білоруських лісах, одна почне дуель з німецьким снайпером, інший поведе на смерть роту розвідників, але раніше вони зустрінуть любов, але для багатьох ці гіркі дні назавжди залишаться найщасливішими в житті.

На безымянной высоте 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
На безымянной высоте 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.