Фільми онлайн
Комиссарша 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Комиссарша 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Комиссарша 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Комиссарша 8 серия онлайн
Галина Семенова виїхала з рідного містечка до Москви багато років тому, залишивши маленького сина Іллю на виховання матері. У столиці після закінчення інституту потрапила на роботу у відділення міліції, звідки в 41-му пішла на війну. Через два роки після поранення Семенова повертається на службу в рідне місто: на звільнених землях гостро не вистачає людей, які б навели порядок. Приїхавши на місце, вона з'ясовує, що місто тероризує банда, у складі якої - її син.

Галина та Ілля починають поєдинок. Тяготи військового часу зробили їх непримиренними ворогами. Але лише пройшовши випробування ненавистю, вони розуміють і прощають один одного, об'єднуючись перед обличчям спільного ворога.

Комиссарша 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Комиссарша 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.