Фільми онлайн
Кин-дза-дза! 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Кин-дза-дза! 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Кин-дза-дза! 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Кин-дза-дза! 2 серия онлайн
Виконроб Володимир Миколайович Машков і не підозрював, що звичайний шлях до універсаму за хлібом і макаронами обернеться міжгалактичними подорожами. А все ця зустріч із студентом в кролячій шапці з великою сумкою і з якимсь маленьким пристроєм - «машинкою переміщення», як він сам називав.

Коротше, натиснув на кнопку - і опинився разом з молодою людиною в пустелі, і не в яких-небудь Каракумах, а на планеті-пустелі Плюк в тентурі, галактики Кін-дза-дза в спіралі...

Кин-дза-дза! 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Кин-дза-дза! 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.