Фільми онлайн
Буду жить! 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Буду жить! 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Буду жить! 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Буду жить! 2 серия онлайн
Через 12 років в свій рідний приморське місто повертається колишній спецназівець Макар Воронов. У місті його ніхто не чекає. Рідні Макара давно померли. Єдина любов, Анна, вийшла заміж за колишнього друга і суперника Макара Дмитра Романова.

Макар хоче почати життя з чистого аркуша, але це виявляється не так просто. Місто обплутаний кримінальними мережами сім'ї Романових - Дмитра і його батька, «господарів» міста. Бандити Романових творять, що хочуть. На поліцію у людей надії немає. Страх і зневіру в можливість що-небудь змінити оселилися в серцях городян. Макар - єдиний, хто не готовий підкорятися встановленим у місті порядків. Він кидає виклик цієї порочної системи і поступово стає у місті популярним людиною, готовим прийти на допомогу в скрутну хвилину.

Все це дуже не подобається Дмитру Романову. Він хоче знищити Макара, особливо, коли між Макаром і Ганною спалахують старі почуття. Але раптове зникнення Макара може викликати заворушення в місті, які згубно позначаться на бізнесі Романових, що перетворили місто і порт на перевалочну базу для контрабанди наркотиків. І тоді Дмитро придумує, як прибрати Макара. Треба змусити його взяти участь у підпільних боях без правил, вибравши противника, перемогти якого у Макара не буде жодного шансу.

Буду жить! 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Буду жить! 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.