Фільми онлайн
Военная разведка: Северный фронт 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Военная разведка: Северный фронт 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Военная разведка: Северный фронт 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Военная разведка: Северный фронт 8 серия онлайн
Серіал розповідає про формування команди розвідників, висвітлює її дії на Північному фронті в 1939 році перед початком білофінської кампанії, і про операції розвідників безпосередньо під час Фінської війни.

Їм належить простежити за розгортанням фінської артилерії на кордоні з Радянським Союзом і стати мимовільними свідками першого пострілу по рідній території; виявити табір, в якому німецькі інструктори готують агентів для закидання на територію СРСР; підірвати шлюз, щоб запобігти затопленню позицій наших військ у лінії Маннергейма; розквитатися з «вбивцею офіцерів», невловимим фінським снайпером...

Военная разведка: Северный фронт 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Военная разведка: Северный фронт 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.