Фільми онлайн
Поезд судьбы 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Поезд судьбы 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Поезд судьбы 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Поезд судьбы 2 серия онлайн
Ася мріє бути художницею, але поки змушена працювати прибиральницею на залізничному вокзалі провінційного містечка.

У неї безнадійно закоханий охоронець Федько - молодий самотній батько з маленьким сином. Але Люся не відповідає на його почуття, вона шукає більш витонченого і цікавого чоловіка.

І ось одного разу доля зводить Люсю з чоловіком її мрії. У поїзді вона знайомиться з Максимом - красенем-мистецтвознавцем зі столиці. Люся рятує його і поселяє у себе в квартирі, не підозрюючи про кримінальне минуле свого «прекрасного принца» ...

Поезд судьбы 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Поезд судьбы 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.