Фільми онлайн
Майор полиции 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Майор полиции 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Майор полиции 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Майор полиции 16 серия онлайн
Чесний і принциповий майор міліції Андрій Камишин з провінційного містечка Тишинск комусь дуже сильно заважав. Йому «пришили» справу, посадили на три роки, а потім, для певності, запроторили до психіатричної лікарні.

Згодом вирок був переглянутий і скасований, а Андрій Камишин реабілітований. За роки примусової ізоляції майор практично втратив зв'язок з родиною. Йому належить почати життя спочатку, але чи легко це, коли тобі сорок п'ять? Після довгих сумнівів Камишин повертається на службу в поліцію і погоджується стати заступником начальника УВС. Він збирає команду і ставить перед собою чітку мету - витягнути на світло коріння криміналу, обплутав місто.

Майор полиции 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Майор полиции 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.