Фільми онлайн
Охота на дьявола 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Охота на дьявола 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Охота на дьявола 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Охота на дьявола 16 серия онлайн
В основу історії лягло реальне наукове відкриття російського фізика Михайла Філіппова, яке він скоїв на початку XX століття. Вчений досліджував електромагнітні хвилі і проводив досліди з передачі енергії вибуху на відстані. Це явище отримало назву «гіпотетичний промінь Філіппова». Серіал покаже, чим могла б обернутися для людства Друга світова війна, якби розробки Філіппова не були знищені.

За секретною зброєю полюють розвідники з Німеччини, СРСР, Японії і Великобританії. Протистояти їм буде Макс Ливиус, колишній російський офіцер, який опанував в мирний час професію кінорежисера. Йому допоможуть агент НКВС і за сумісництвом кохана дівчина Аня, а також співробітник британської розвідки і відданий друг Філ Кілбі.

Охота на дьявола 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Охота на дьявола 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.