Фільми онлайн
Петрович 24 серия
1 сезон - 24 серия
Дивитися онлайн!

Петрович 24 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Петрович 24 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Петрович 24 серия онлайн
«Від суми та від тюрми не зарікайся» - так говорить відоме прислів'я. І дійсно, ніхто не застрахований від тюрми, в тому числі і безвинный. Не допоможуть ні гроші, ні суспільна думка, ні влада. Саме тоді стає останньою надією адвокат, його грамотна мова і знання законів. Головний герой нашої історії - державний радник юстиції 3-го класу, колишній співробітник прокуратури Стрільців Трохим Петрович.

Петрович людина жорстка, з загостреним почуттям справедливості. По виході на пенсію Петрович починає викладати на юридичному факультеті і... відкриває у своїй квартирі адвокатську контору. Тільки, захищаючи свого підопічного, він продовжує займатися тим же - пошуком злочинців. Адже Петрович завжди вважав, що злодій повинен сидіти у в'язниці.

Петрович 24 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Петрович 1 сезон 24 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.