Фільми онлайн
Литейный, 4 8 сезон 30 серия
8 сезон - 30 серия
Дивитися онлайн!

Литейный, 4 8 сезон 30 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Литейный, 4 8 сезон 30 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Литейный, 4 8 сезон 30 серия онлайн
У Пітері за адресою: Ливарний, 4 знаходиться спеціальний відділ з розслідування особливо важливих злочинів. До його складу входять талановиті оперативні співробітники різних структур, зібраних в незалежну команду, яка підпорядковується обмеженому колу осіб і має особливу фінансування.

Спецвідділ займається найскладнішими справами - наркоторгівля, торгівля зброєю і людськими органами, дитяча проституція, загроза тероризму... Їм заважають змови і інтриги в кулуарах держави, великі чиновники і представники великого бізнесу, але старі друзі, відомі нам раніше по серіалу «Вулиці розбитих ліхтарів», зустрілися з волі долі знову через багато років, б'ються з ворогами. Вони точно також потрапляють у небезпечні плетіння, але швидко бігають і влучно стріляють, тому злочинцеві уникнути не вдається.

Литейный, 4 8 сезон 30 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Литейный, 4 8 сезон 30 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.