Фільми онлайн
Меч 2 сезон 20 серия
2 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Меч 2 сезон 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Меч 2 сезон 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Меч 2 сезон 20 серия онлайн
Наші дні. Москва. Зростаючий мегаполіс виходить з-під контролю міліції. Рівень злочинності зростає в геометричній прогресії. Макс Калінін колишній офіцер розвідки ВДВ, оперативник УБОЗ. За фіктивним звинуваченням його звільняють зі служби. На ділі Макс просто не погодився відпустити злочинця, за якого хтось із його керівництва отримав великий хабар. Калінін приймає непросте рішення, він буде боротися з беззаконням своїми методами. Макс збирає маленьку команду однодумців.

Команда розростається і поступово перетворюється в небезпечну і жорстоку каральну організацію, якої бояться всі. Вони вибирають своїм знаком меч, так само їх називають і журналісти. На вулицях міста розгортається справжня війна. «Меч» знаходиться між двох зол - кримінального світу, який оголошує величезні гроші за їх «голови» і своїх колишніх колег, які починають полювання на «перевертнів».

Меч 2 сезон 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.