Фільми онлайн
Апперкот для Гитлера 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Апперкот для Гитлера 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Апперкот для Гитлера 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Апперкот для Гитлера 4 серия онлайн
Заснована на реальних подіях історія розповідає про операції радянської розвідки з фізичного усунення фюрера нацистської Німеччини Адольфа Гітлера. Під виглядом дезертира-перебіжчика на завдання в Німеччину направляють видатного боксера і розвідника Ігоря Миклашевського. Переживши дізнання і тортури, Ігор стає особистим «гладіатором» штандартенфюрера і азартного гравця Вальтера Шлосса.

Ніжні почуття до зв'язковий - француженці російського походження Анастасії Шувалової - допомагають Ігорю грати роль «свого» в тилу ворога. Перемагаючи одного суперника за іншим, він наближається до вищого суспільства Третього Рейху, а разом з тим і до своєї головної мети - Адольфу Гітлеру.

Апперкот для Гитлера 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Апперкот для Гитлера 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.