Фільми онлайн
Иди и смотри 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Иди и смотри 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Иди и смотри 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Иди и смотри 2 серия онлайн
Картина заснована на документальних фактах і звертається до «Хотинської повісті» Адамовича. Авторами вибрано саме те місце і ті події, які стали символом народної біди і страждання.

Флеру - шістнадцятирічний хлопчисько, откопавший серед обривків колючого дроту, іржавих кулеметних стрічок і прострелені касок карабін, і відправився в ліс до партизанів. На початку фільму він зовсім дитина. В кінці, пройшовши через жах каральної акції фашистів, стає дорослим, лякаюче дорослим і навіть - старим. Війна спотворила колись ніжні, дитячі риси і перетворила їх у старечі зморшки.

Иди и смотри 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Иди и смотри 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.