Фільми онлайн
Золотая орда 16 серия
1 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Золотая орда 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Золотая орда 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Золотая орда 16 серия онлайн
Кінець XIII-го століття. У столицю Русі прибуває посланець Золотої Орди - Менгу-Темір, красень і цінитель жіночої краси. Він приїхав, щоб викрасти в Орду тисячі російських воїнів, але готовий задовольнятися лише частиною, якщо Великий князь Ярослав віддасть княгиню Устинью, жінку його брата Бориса. Ярослав не готовий порушити закони Віри і Честі, але Борис сам йде на цей крок, сподіваючись, що ця жертва забезпечить йому княжий престол. Устинья з караваном вирушає на чужину.

Менгу залишає Ярославу «подарунок» від Великого хана - юну Наргіз, яка пробуджує князя до життя і ставить його перед фатальним вибором. На одній шальці терезів - любов і пристрасть, на іншій - престол і життя самої Наргіз, яку не приймає ні народ, ні законна дружина Ярослава.

Золотая орда 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Золотая орда 1 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.