Фільми онлайн
Дед 005 6 серия
1 сезон - 6 серия
Дивитися онлайн!

Дед 005 6 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Дед 005 6 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Дед 005 6 серия онлайн
Олег Степанович - відставний полковник ФСБ. Живий детектор брехні. Він сканує людей, і від нього нічого не вислизає. Достатньо 5-ти хвилин спілкування, щоб він вирахував, змінює чи онукові його чергова подруга чи ні. Для колишніх колег він джерело порад, для рідних і друзів - сущий кошмар.

Географія історій, в які потрапляє Олег Степанович, сама різна, як в прямому, так і в переносному значенні. Москва, Вірменія, Латвія, Бельгія... Це і рішення складних завдань державного масштабу, пов'язана з діяльністю знайомих йому по роботі агентів ЦРУ і Моссаду. Це і розрулювання заплутаних любовних історій, які вічно потрапляє його онук, який працює дипломатом.

Дед 005 6 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Дед 005 1 сезон 6 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.