Фільми онлайн
Русские амазонки 2 сезон 12 серия
2 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Русские амазонки 2 сезон 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Русские амазонки 2 сезон 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Русские амазонки 2 сезон 12 серия онлайн
Невеликий підмосковний аероклуб. Його персонал - єдина згуртована команда, яка завжди готова прийти на допомогу всім стражденним. Історії, які відбуваються з героями незвичайні. Це та арешт злочинців, і порятунок чужої нареченої і викриття терориста, і повітряний бій колишніх льотчиків - учасників Великої Вітчизняної війни...

Головні героїні фільму - три чудові льотчики-інструктори, чарівні жінки, кожна зі своєю непростою долею. У всіх в аероклубі свої обов'язки. Інструктори-пілоти навчають усіх охочих льотній справі. Деколи трапляються такі курсанти, від яких голова йде обертом. Але льотчик-інструктор зобов'язаний і цих «недотеп» навчити літати. Механіки забезпечують «працездатність» літаків. Фінансовий директор - постійно в пошуках грошей для підтримки життєдіяльності клубу.

Русские амазонки 2 сезон 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Русские амазонки 2 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.