Фільми онлайн
Лютый 2 сезон 4 серия
2 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Лютый 2 сезон 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Лютый 2 сезон 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Лютый 2 сезон 4 серия онлайн
Головного героя, поліцейського Максима Лютова, довго вважали вбитим. Коли він повертається до роботи в поліції і стає новим начальником забійного відділу, у багатьох колег це викликає шок. Старі знайомі дивляться на нього як на ожилого небіжчика. Нові співробітники відділення насилу сприймають його своєрідні манери і зовнішній вигляд. Лютов грубий, дивно, дивно жартує, і методи роботи у нього дивні. Лютов поліцейський, але часто виглядає і веде себе як злочинець. Він шанує закон, хоча не завжди діє законними методами.

У минулому у Лютова багато таємниць, які глядач буде дізнаватися поступово. По ходу дії глядач дізнається, що у Лютова загинула родина, і тепер у нього в житті немає нічого, крім роботи. Що в загибелі сім'ї Лютов звинувачує свого колегу Віктора Маркіна, коли-то був його найкращим другом. Що Лютов живучий, хоча багато хто намагався його вбити. Що він ніколи не здає своїх.

У кожній серії Лютов та його колеги зайняті звичайною поліцейською роботою: розслідують злочини, допитують свідків, шукають докази, аналізують інформацію, - і в результаті ловлять вбивць, злодіїв, терористів і маніяків.

Лютый 2 сезон 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Лютый 2 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.