Фільми онлайн
Белые розы надежды 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Белые розы надежды 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Белые розы надежды 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Белые розы надежды 4 серия онлайн
Друга половина 80-х. Женя закінчує музичне училище, у дівчини прекрасний голос. На дні народження у подруги вона знайомиться з Федором, випускником-геологом. Але Федір з розподілу відправляється на БАМ. Женя з нетерпінням чекає від нього листів. Вона закохана. В гуртожиток приходить лист для Жені, однак зла вахтерка відправляє конверт назад, зі штемпелем «Адресат вибув».

Від Федора немає звісток. Порахувавши, що її забули, Женя приймає залицяння Олексія - гітариста з музичного колективу. І виходить за нього заміж. У них народжується син Максим.

В 90-е Женя, вагітна другою дитиною, незаслужено потрапляє у в'язницю. Вона виходить через півроку з формулюванням «за відсутністю складу злочину», але не знаходить ні чоловіка, ні дитини...

Белые розы надежды 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Белые розы надежды 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.