Фільми онлайн
Семейный детектив 2 сезон 25 серия
2 сезон - 25 серия
Дивитися онлайн!

Семейный детектив 2 сезон 25 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Семейный детектив 2 сезон 25 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Семейный детектив 2 сезон 25 серия онлайн
Головні герої історії - два покоління однієї родини: батько і син Гордєєва, Микола Михайлович і Євген Миколайович. Живуть вони в сільському будинку на околиці провінційного міста десь в Центральній Росії.

Старшому Гордєєву за 60, він пропрацював «ментом» все життя, знає кожна собака, та й він знає всіх. Його дружина, Галина Семенівна, колишня вчителька історії, нині також пенсіонер. Одна річ відрізняє подружжя Гордєєва від сусідів: вони не просто дружно живуть. Між ними - любов, і потяг один до одного не згасло.

Син пішов по стопах батька і теж працює в міліції оперативним працівником. В той час, як службова діяльність Євгена складається досить вдало, особисте життя його не так безхмарна. Догляд дружини до найкращому другові сильно підкосив його віру в людей. Євген всього себе присвячує роботі, намагаючись забути своє нещастя. Він постійно лізе на рожен. Цим він лякає своїх колег, перш за все, молодого слідчого Катерину, яка закохана в Євгена з дитинства, але ніколи не показувала своїх почуттів. Тепер же, коли він вільний, вона отримує шанс, який не хоче упускати.

Живучи в одному будинку, Гордєєва діляться своїми проблемами і підтримують один одного - батько мудрістю і врівноваженістю досвідченої людини, син - силою і рішучістю молодості. Так, допомагаючи один одному порадою і справою, вони і живуть.

Семейный детектив 2 сезон 25 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Семейный детектив 2 сезон 25 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.