Фільми онлайн
Энигма 15 серия
1 сезон - 15 серия
Дивитися онлайн!

Энигма 15 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Энигма 15 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Энигма 15 серия онлайн
«Енігма» - вигадане секретний підрозділ. У віданні відділу знаходяться самі таємничі явища, що представляють потенційну загрозу. Такі явища прийнято називати «паранормальними».

Співробітникам «Енігми» добре відомо, що у кожного з таких явищ є своя логіка. Якщо її зрозуміти, то таємничі сили можна нейтралізувати, або, а, може бути, і витягти з них чималу користь. Зрозуміло, що така задача до снаги тільки талановитим, добре освіченим людям, що володіє, до того ж, неабиякими детективними здібностями.

Такі головні герої Олег Корзун, Володимир Власов і Ганна Савіна. Всі троє - дуже різні, але їх відрізняє відданість справі і захопленість, тому керівництво «Енігми» доручає їм найскладніші справи. Нерідко ці справи виявляються продовженням тих досліджень, якими в 30-ті роки займався легендарний, але реально існував Спецвідділ ВЧК, очолюваний реально існуючим Глібом Боким.

Довгий час «энигмисты» не підозрюють про те, що для їх керівника підрозділу головною метою є пошук контактів з легендарною країною, яку у всі часи називали по-різному - від Шамбали до Беловодья...

Энигма 15 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.