Фільми онлайн
Радуга в поднебесье 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Радуга в поднебесье 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Радуга в поднебесье 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Радуга в поднебесье 2 серия онлайн
Коли молодший брат Вадима здійснює пограбування, їх мати обіцяє покінчити з собою, якщо Вадим не знайде спосіб врятувати брата від в'язниці. Вадиму доводиться розлучитися з коханою дівчиною Катею і одружитися на закоханої в нього Інні, дочки глави адміністрації. Катя зникає, так і не сказавши Вадиму, що вагітна.

Через п'ять років Вадим, вже успішний чиновник, випадково зустрічає Катю і дізнається, що у нього є син Міша. Але Катя впевнена, що він не потрібен ні їй, ні сина. Вадиму доводиться зізнатися самому собі, що він зробив помилку і сам зруйнував своє щастя. І заради кого? Заради деспотичної матері, яка його використовувала, але ніколи не любила? Заради обожнюваного матір'ю брата - п'яниці і кримінальника, якого давно треба було посадити?

Вадиму доведеться вибрати - багата життя з нелюбою жінкою або справжня сім'я з Катею і Ведмедиком? І головне, зрозуміти, як заслужити прощення Каті?..

Радуга в поднебесье 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Радуга в поднебесье 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.