Фільми онлайн
Грач / Посредник 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Грач / Посредник 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Грач / Посредник 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Грач / Посредник 12 серия онлайн
Головний герой телесеріалу - майор МВС Сергій Грачов, на прізвисько «Грач». Під час операції по звільненню заручника майор отримує кулю в голову. Він дивом уникає смерті, незважаючи на те, що лікарі не змогли витягнути кулю.

Поранення повністю змінює життя Грача. Він пережив клінічну смерть, бачив таємничий «тунель», про який розповідають багато вмирають. І, найголовніше, Грачу почали з'являтися примари - духи вбитих людей, чиї вбивці досі не знайдені.

Відповідаючи на мовчазні прохання померлих, використовуючи їх підказки, Грач піднімає і розслідує старі, безнадійні справи. Більшість знайомих і колег вважають майора божевільним. Дружина Грача залишає спроби поправити не надто вдалу сімейне життя і йде.

Одночасно з розслідуваннями старих, давно забутих і «складених на полицю» вбивств Грач намагається зрозуміти природу свого дивного дару, який допомагає йому в розкритті злочинів, а також налагодити свою непросту особисте життя. Шанс Грача на щастя - його підлегла, капітан Даша Охлопкова, одна з небагатьох, хто вірить в його дар.

Грач / Посредник 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Грач / Посредник 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.