Фільми онлайн
Хорошие руки 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Хорошие руки 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Хорошие руки 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Хорошие руки 12 серия онлайн
Ольга Савельєва - головлікар пологового будинку. Вона прекрасний лікар, її пологовий будинок вважається одним з кращих в місті. У ньому народжують не тільки прості, але і вельми заможні або високопоставлені породіллі. Ольга активно займається профілактикою соціального сирітства і займається створений нею Центр «Щаслива мама».

У Центр стікається інформація з поліклінік про неблагополучних вагітних, які мають наміри відмовитися від дитини. Як правило, з такими жінками проводять профілактичні бесіди і направляють народжувати в пологовий будинок до Савельєвої. А тут діти, від яких відмовляються недбайливі матері, потрапляють, завдяки Ользі, в «хороші руки», тобто до заможним, щасливим, але бездітним людям. Звичайно, Ольгу «дякують» значними сумами за таке сприяння, але вона вважає, що не торгує дітьми, а робить добру справу! А що: в сирітському будинку їм було б краще?

З чоловіком, слідчим прокуратури Геннадієм Мухиным, Ольга розлучилася, синові Микиті вже 18 років. Стараннями Ольги Микита уникнув армії і поступив в престижний західний університет. Перед від'їздом за кордон Микита влаштовує прощальний вечір зі своїми друзями на заміській дачі. Ольга хвилюється - чому Микита їй не дзвонить. Незабаром вона дізнається, що Микита убитий.

Мухін, розслідуючи вбивство сина, виявляє, що воно пов'язане з діяльністю Ольги...

Хорошие руки 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Хорошие руки 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.