Фільми онлайн
Вдовец 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Вдовец 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Вдовец 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Вдовец 2 серия онлайн
Вірі катастрофічно не щастить в особистому житті. Чоловіки не закохуються в героїню, а перевалюють на її плечі всі тяготи і турботи, і незабаром кидають. Після відходу другого чоловіка, Віра, намагаючись відволіктися від туги, відправляється на курорт. На море вона знайомиться з веселою і безтурботною Оленою і її маленьким сином. Але радість виявляється недовгою - під час шторму з новими друзями трапляється страшна трагедія.

Віра в жаху від того, що сталося, і всіма силами намагається підтримати невтішного чоловіка Олени - Бориса. Несподівано виявлені обставини допоможуть дружнім стосункам двох самотніх людей перейти в щось більше...

Вдовец 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Вдовец 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.