Фільми онлайн
Жуков 12 серия
1 сезон - 12 серия
Дивитися онлайн!

Жуков 12 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Жуков 12 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Жуков 12 серия онлайн
Розповідь про життя великого головнокомандувача Георгія Костянтиновича Жукова в період з червня 1945 року по 1974 рік. Ім'я Жукова ще за життя обросло чутками і легендами.

Після війни він знайшов величезну популярність в армії та в країні. Саме це і послужило причиною переслідування маршала Сталіним. Він був відправлений командувати Одеським військовим округом, потім Уральським. Після смерті Сталіна повернувся до Москви і брав участь в арешті Берії. Але вже в 1957 був виключений зі складу ЦК партії, знятий з усіх посад і в 1958-му році відправлений у відставку.

Однак всі ці труднощі не зломили його дух, він не зрадив своїм принципам. У житті маршала були три улюблені жінки: дружина Олександра Діевна, яка народила йому двох дочок, Лідія Захарова, відносини з якою тривали 9 років, і Галина Семенова - остання і найсильніша любов його життя, мати молодшої дочки Марії.

Жуков 12 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Жуков 1 сезон 12 серия
Подобається
0
Не подобається
0
-11
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.