Фільми онлайн
Инкассаторы 8 серия
1 сезон - 8 серия
Дивитися онлайн!

Инкассаторы 8 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Инкассаторы 8 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Инкассаторы 8 серия онлайн
Новини про напади на інкасаторів у наш час, на жаль, стали щось буденним, але це подія буквально потрясло громадськість: один співробітник відомої інкасаторської служби убитий, інший важко поранений. Кривавий злочин скоєно настільки чітко і злагоджено, що слідчі не можуть не запідозрити: у нападників є інформатор серед інкасаторів. Не підозрюють вони лише про те, що грошей вкрадено набагато більше, ніж значиться за документами: у машині був «чорний нал», про який органам знати не слід.

Начальник служби інкасації вирішує потай від слідства впровадити в групу інкасаторів свою людину, колишнього товариша по службі Вадима. Його завдання - обчислити зрадника, цинічно працює на «два фронти». Труднощі в тому, що мотиви та можливості є практично у всіх...

Инкассаторы 8 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Инкассаторы 1 сезон 8 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.