Фільми онлайн
Благие намерения 20 серия
1 сезон - 20 серия
Дивитися онлайн!

Благие намерения 20 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Благие намерения 20 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Благие намерения 20 серия онлайн
Фірсов-старший є практично одноосібним господарем маленького містечка Заозерска. Але не гроші і влада не приносить щастя ні йому, ні його близьким. Його старший син Семен, хоч і одружився на коханій жінці, танцівницею нічного клубу Інге, щасливої родини так і не створив. Донька Фірса-старшого Наташа теж не щаслива в шлюбі, її чоловік Владик - п'яниця і гравець. Третя дитина Фірса-старшого, Юля, живе в повній впевненості, що все, чого вона в цьому житті хоче, має їй належати.

Приїзд в Заозерськ талановитого архітектора Богдана Ключевського стає початком кінця хиткого благополуччя сім'ї Фирсовых. Юля вирішує, що єдиний цікавий молодий чоловік у місті по праву має належати їй. А Семен заради зближення зі своєю дружиною наймає архітектора для будівництва будинку, але його наміри призводять до зовсім інших наслідків...

Благие намерения 20 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Благие намерения 1 сезон 20 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.