Фільми онлайн
Крылья 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Крылья 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Крылья 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Крылья 4 серия онлайн
Людмилі 38 років. Сорокаріччя не за горами, і озираючись на своє життя, вона розуміє - згадати їй особливо нічого. Єдині проблиски в низці сірих буднів, що складаються з випадкових підробітків в якості медсестри, догляду за хворою матір'ю і вихованням дочки - це рідкісні візити додому чоловіка Миколи, який працює далекобійником. Люда, яка звикла знаходити плюси у всіх ситуаціях, цілком задоволена своєю долею, хоча часом сумує за яскравою молодості і нездійсненої мрії.

Хід її розмірене життя порушується відразу: Микола надсилає листа, в якому повідомляє, що зустрів у Москві іншу жінку і йде з сім'ї. Людмила їде в столицю, щоб повернути чоловіка, але несподівано стає частиною незвичайного плану одного загадкового і відлюдькуватого людини, який здійснює її мрію і дарує їй крила.

Крылья 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Крылья 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.