Фільми онлайн
Взрыв из прошлого 4 серия
1 сезон - 4 серия
Дивитися онлайн!

Взрыв из прошлого 4 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Взрыв из прошлого 4 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Взрыв из прошлого 4 серия онлайн
В життя успішного бізнесмена Миколу Ковальова минуле увірвалося вибухом. На нього, в минулому майора спецназу, скоєно замах. Розплутуючи складний клубок обставин, він приходить до висновку, що за ним полює його давній заклятий ворог, кримінальний авторитет Михась, який колись поклявся вбити Ковальова і його бойову подругу Римму.

Ковальов кидається на пошуки Михася. Тут дуже до речі йому надається допомога Римми, коли-то закоханої в нього. Пройшовши через безліч перешкод, використовуючи весь арсенал засобів спеціальної підготовки, бойової дует все ближче підбирається до кримінального авторитету. Але їм доводиться відповідати на безліч питань: де межі дозволеного, яка ціна перемоги, що робити з любов'ю, раптово догнавшей їх?

Взрыв из прошлого 4 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Взрыв из прошлого 1 сезон 4 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.