Фільми онлайн
Не уходи 2 серия
1 сезон - 2 серия
Дивитися онлайн!

Не уходи 2 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Не уходи 2 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Не уходи 2 серия онлайн
Тетяна - красива жінка і успішний лікар. У неї є чоловік Роман, син Дімка. Але щасливе життя руйнується в одну секунду, коли Дімка отримує важку травму. Тепер він може пересуватися тільки на візку. Винен в цьому недосмотревший за хлопчиком тренер Кирило.

Тепер у родині Тетяни та Романа панує тягар біди. Тетяна думає тільки про одному: як поставити сина на ноги. Роман задихається будинку. Ковтком свіжого повітря для нього стає випадкова зустріч з його першою любов'ю Людмилою...

Не уходи 2 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Не уходи 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.