Фільми онлайн
Шериф 2 сезон 16 серия
2 сезон - 16 серия
Дивитися онлайн!

Шериф 2 сезон 16 серия - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Шериф 2 сезон 16 серия онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Шериф 2 сезон 16 серия онлайн
Московський опер Василь Шаронов - людина жорсткий і безкомпромісний. За ці якості, а також за холодний погляд і суворе вираз обличчя колеги давно прозвали його Шерифом. З-за важкого характеру Шерифа колись вигнала дружина, а тепер уникає син-підліток. Із-за характеру його не люблять ні підлеглі, ні начальство.

Але саме характер допомагає Шерифу докопатися до суті самого заплутаної справи. Говорити правду в обличчя для нього - норма, нехай ця правда і буває гіркою. Серед його нечисленних прихильників - безпосередня начальниця Ольга Орлова, старший лейтенант Заур Хетагуров і молодший лейтенант Юрій Климчик.

Такі різні і несхожі один на одного, разом вони - справжня команда. Героям належить з'ясувати, чиє вухо підкинули в суші великому бізнесмену; розшукати квартирного злодія, який виявився випадковим свідком жорстокої розправи; довести невинність боксера-невдахи, сознавшегося у вбивстві. Але в кругообігу розслідувань, погонь і допитів завжди знаходиться місце людським почуттям і емоціям, адже їх не позбавлений навіть непробивний Шериф.

Шериф 2 сезон 16 серия дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Шериф 2 сезон 16 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.