Фільми онлайн
Я скасовую смерть 24 серія
1 сезон - 24 серія
Дивитися онлайн!

Я скасовую смерть 24 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Я скасовую смерть 24 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Я скасовую смерть 24 серія онлайн
Рита, головна героїня серіалу, успадкувала від матері старовинний браслет, який просто впав з руки загиблої жінки, при житті ж вона його ніколи не знімала. Дівчина одягла браслет і зрозуміла, що тепер може чути голоси померлих, вірніше, їхні крики про допомогу, а також переміщатися в часі, всього на добу, але для неї цього достатньо, щоб встигнути запобігти чиюсь смерть. Рита швидко усвідомлює, що браслет зняти не вдасться і від дивного дару нікуди не дітися. Тоді вона влаштовується на роботу в морг, щоб бути ближче до тих, кому потрібна її допомога.

Але все в світі прагне до рівноваги. І якщо є той, хто бездумно рятує всіх, то десь має бути і той, хто цьому заважає. В житті Рити з'являється нова людина - Артур. Він теж носить схожий браслет і теж подорожує в часі, але його завдання - перешкодити порятунку. Таким чином, зберігається баланс між добром і злом, між смертю і життям.

Все змінюється, коли Рита і Артур розуміють, що люблять один одного, а як бути тим, у кого зовсім різні призначення, коли в одного завдання рятувати, а в іншого вбивати?

Я скасовую смерть 24 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Я отменяю смерть 1 сезон 24 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.