Фільми онлайн
Бережи тебе любов моя 2 серія
1 сезон - 2 серія
Дивитися онлайн!

Бережи тебе любов моя 2 серія - дивитися онлайн

Шановні відвідувачі порталу. Наш плеєр дозволить вам дивитися серіал Бережи тебе любов моя 2 серія онлайн на Смарт ТВ. Телевізори, що підтримують перегляд потокового відео: LG на операційній системі WebOS, SAMSUNG в оболонці Tizen, всі моделі телевізорів під управлінням Андроїд і інші з підтримкою HTML5 плеєрів. Ми завжди намагаємося, надавати вам серіали в кращому якості і з безліччю озвучек, у нас завжди найкращі релізи з якісною картинкою і звуком. Якщо в процесі перегляду у вас виникли проблеми, натискаємо кнопочку скарга і ми миттєво усунемо проблему. Приємного перегляду вашого улюбленого серіалу!
Серіал Бережи тебе любов моя 2 серія онлайн
Студентка медичного Вузу Поліна страждає від хвороби очей. Вона знайомиться з Кісток - талановитим окулістом, який допомагає їй подолати хворобу. Поліна і Костя закохуються один в одного, але на Костю заглядається його молода начальниця, Вероніка.

З допомогою інтриг Вероніці вдається розлучити Костю з Поліною. Важко переживаючи розрив, Костя одружується на Вероніці без любові, а Поліна їде з міста, приховавши від улюбленого свою вагітність.

П'ять років потому у підросла доньки Поліни виявляються ті ж симптоми, що у неї самої. Щоб вилікувати дитину, Поліна їде в Москву, де доля знову зводить її з Кісток. Однак Вероніка не має наміру знову впускати давню суперницю в своє життя...

Бережи тебе любов моя 2 серія дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості hd 720

Відеоплеєр 1
Храни тебя любовь моя 1 сезон 2 серия
Подобається
0
Не подобається
0
00
Скарга!!!
Інші серіали
vod.com.ua © 2018.